Firemní badmintonový turnaj Aperam Cup

APERAM - firemní badminton

Nedávno proběhl tradiční firemní badmintonový turnaj Aperam Cup. Uvítali jsme rekordní počet 22 hráček a hráčů. Vítězství bylo tentokrát v režii mužů – 1. místo Jirka, 2. místo Lukáš , 3. místo Jarda. Gratulace všem za perfektní výkony. Už teď se těšíme na podzimní turnaj. Rádi přivítáme nové hráče i hráčky.

Další novinky

17. Aperam Cup – Badminton

Je několik málo věcí, v kterých nejsme nejlepší. Letos mezi ně patří třeba badminton.Poslední listopadovou sobotu se konal již po 17. tradiční badmintonový turnaj Aperam

Cena hejtmana za společenskou odpovědnost

Udržitelný růst, spokojenost zaměstnanců, společenská odpovědnost, bezpečnost práce a minimální enviromentální dopady – to jsou naše cíle. Aperam Ústí. Ceny, čestná uznání a hospodářské výsledky

Sdílet: