Nedávno proběhl tradiční firemní badmintonový turnaj Aperam Cup. Uvítali jsme rekordní počet 22 hráček a hráčů. Vítězství bylo tentokrát v režii mužů – 1. místo Jirka, 2. místo Lukáš , 3. místo Jarda. Gratulace všem za perfektní výkony. Už teď se těšíme na podzimní turnaj. Rádi přivítáme nové hráče i hráčky.

Aperam opět na vrcholu! Obhájili jsme titul Zaměstnavatel regionu
Aperam v Ústí nad Labem obhájil 1. místo v soutěži Zaměstnavatel regionu 2025 (kat. do 500 zaměstnanců) a probojoval se do TOP 10 zaměstnavatelů ČR.


